Unesení Češi v Libanonu.

Co se stalo?

Pět srdnatých Čechů se sešlo – někde. Dali hlavy dohromady a zjistili, že krize na Blízkém Východě se bez nich nevyřeší. Někdo  – vymyslel cestu do Libanonu – z důvodu, který neznáme. Jeden z nich – novinář z – čtěte pozorně – Jindřichohradecké televize ( která je v podstatě na úrovni CNN ) jel za rozhovorem s Bašarem Asadem, který mu  – někdo slíbil a „taková práce se neodmítá“, říká Jindřichohradecký novinář. Také Vám to připomíná pana profesora botaniky z filmu Adéla ještě nevečeřela, který vydal hřích svého mládí – Květenu kraje Jindřichohradeckého s přihlédnutím ke Kardašově Řečici?

Tahle odvážná pětka se vydala do míst, kde je únos stejně náročnou záležitostí, jako můj ranní nákup rohlíků a já jsem, nezlobte se na mě, pořád nepochopil smysl jejich cesty.

K únosu samozřejmě došlo. Dnešní „hrdinové“ vykládají národu, že bylo vše připravené a že informace o jejich pohybu přišla z České republiky. Proto samozřejmě svou vlast – do které se tak rádi vrátili –  žalují  o 40 milionů. Jeden z nich – zpravodajec – miliony nežádá. Čili nám zbyli čtyři hrdinové, kteří si sedli v restauraci s jedním z nich – právníkem – a upekli věc. „Hoši, výlet nebyl úplná legrace, je kolem toho celkem průšvih, tak abychom nevypadali jako banda úplných nýmandů, zažalujeme stát o cca 40 milionů – každému z Vás deset a uvidíme, jestli nám to někdo zbaští“.

No Pánbůh zaplať to vypadá, že jim to nikdo nezbaští a tak hrdinům nezbude, než naplánovat nějaký další výlet, na kterém by se dalo – nějak vydělat. Osobně doporučuji nějakou hlubokou džungli, kde lze doufat, že dosud žijí kanibalové.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *