Něco je špatně

Jak tak sleduji činy, nečiny i zločiny naších představitelů zvolených vůlí lidu, říkám si do pr… Jardo, kde se to ocitáme? Kam to spěje a kde to proboha skončí?

O prezidentovi nemá cenu hovořit, tam je to jasné. Dědek se už chce jen pomstít všem, včetně občanů této země, za „křivdy“, kterých se mu dostalo za posledních cca šedesát let. Nic jiného už ho vlastně nezajímá. Hlavně aby slizký Ovčáček bechera nalil a Abbu v pátek pustil. Prdlý Soukup aby správné otázky položil a nespletl je s těmi minulými, protože, kdo to má poznat, že? Vráťa Mynář aby kšefty trochu tišeji dělal a tak hlasitě nemlaskal. Celá ta parta pak útočí na nešťastného Ovčáčka s tím, aby tolik bechera nenaléval a udržoval starého pána pokud možno v provozuschopném stavu tak, aby „nám tu ten moula co nejdéle vydržel, páč takhle se ty troubo už nikdy mít nebudeš a my taky ne…“. Říkají mu denně.

Předseda vlády je soudem potvrzený estébák, zneužívající evropské peníze, který za svého působení ve vládě nějakým zázračným způsobem tak množí svůj majetek, že to skoro vypadá, jako by ho vlastnil a řídil s „prstem na tepu doby“, či spíše s prstem na tepu pěnězovodů. Ale on ho nevlastní, ani neřídí, protože je neúplatný, čestný muž a v podstatě žebrák. Tak nevím…

Do vlády se instalují ministři způsobem “ deset, dvacet, třicet, už jdu…“ Viz „ministryně“ Malá, která může horko těžko hlídat parkoviště před marketem, ale za svého premiéra by dala život a možná i čest. Není přece problém, odložit trestní stíhání premiéra o pár let, až na to třeba bude nálada, nebo bude mít náladu premiér, těžko říct. Tohle, s tímto názorem, mělo prosím pěkně řídit spravedlnost v této zemi… A to vůbec neotvírám otázku jejího vzdělání. Ta záležitost je tak trapná, že se jí vůbec nehodlám účastnit…

Ministr Toman velí zemědělství a jako správný jezedák vyhlásil, že dovážet se bude jen to, co sami neumíme vytvořit… Takže se pane ministře dotace zemědělcům pokud možno zdvojnásobí že? Každoročně budeme platit za to, že je moc sucho, že je moc vlhko a i za to, že je sice akorát, jen s tím jaksi nikdo nepočítal, takže škody jsou stejně nedozírné. Obrovských zelených traktorů, za několik milionů bude třikrát tolik a řidiči si s nimi pomalu začnou vyměňovat role. To že dnes jedu ix kilometrů za strejdou v obludě s obrovským vlekem pomine, protože po silnicích budou jezdit traktory a auta po polích. V komfortu nebude žádný rozdíl že? Pane ministře dopravy? Mám jet dnes po poli, nebo po D1, kdo to pozná?

Ministryně financí tvrdošíjně prosazuje 50 miliardový schodek státního rozpočtu, i když ekonomika šlape jako nikdy, nezaměstnanost je vlastně v mínusu, cihly nejsou, páč se staví jak za pětiletky, tak kurv… proč si půjčujete? Na tu slavnou důchodovou reformu? Která bude probíhat tak, že se důchodcům před volbami nalejou peníze do poštovních schránek a tím to skončí? Reforma jak prase… Já, když se mi daří, splatím všechny dluhy, napumpuju prachy do vzdělání svých dětí, rozjedu investice, čili stavby jejich domů, postarám se o příjemné stáří svých rodičů a ještě si užiju… To udělám já, když se mi daří. Státu se taky daří, ale běží si půjčit a zvyšuje svoje dluhy. Má to do prd.. logiku?

Ministr Rath. Připomenu, že ho na chodníku zastavili policajti s bednou od vína. kde měl několik milionů. Odposlouchávali ho delší čas a proto věděli co tam má, z čeho to má a kde toho má víc. Tečka – spadla klec. Dneska už to vypadá, že tam ty miliony nebyly, že Rath je čistý, jak okvětí bílé lilie a chce KANDIDOVAT DO SENÁTU… Pro slzy nevidím na klávesnici.

Komunisti jsou v podstatě ve vládě, člověk, jako Okamura dělá kariéru, na Hradě je bordel a my na to čumíme, jako vždycky a děláme si z toho prču.

Sakra, něco je špatně, nemyslíte?

JM©Mysticland.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *